Historia Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Zwiedzak

• Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik

Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Zwiedzak zostało założone przez 16 członków założycieli w trakcie zebrania założycielskiego w sobotę 20 listopada 2010r.

Na tym samym zebraniu został wybrany Zarząd i Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia.
Członkami Zarządu zostali:
Bartosz Ławrowski - Prezes,
Grzegorz Anioł - Wiceprezes,
Marzena Ławrowska - Skarbnik.

Komisje Rewizyjną tworzą:
Aleksy Tołstych w roli Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej i Urszula Ziober.

26 listopada 2010r. złożyliśmy w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu 3kg dokumentów rejestrujących Stowarzyszenie.

14 stycznia 2011r. otrzymaliśmy oficjalne dokumenty potwierdzające wpisanie STiR Zwiedzak do Rejestru Stowarzyszeń. Wpisu dokonano 4 stycznia 2011r. pod numerem KRS 0000375034. Cieszymy się bardzo, że nasz statut został zaakceptowany bez uwag, a wysiłki włożone w jego przygotowanie okazały się uzasadnione.

Kolejnym etapem jest złożenie wniosku do Urzędu Statystycznego. Nie mamy na to zbyt wiele czasu. Według ustawy wniosek musimy złożyć w ciągu 14 dni od dnia dokonania wpisu do KRS. Całe szczęście, że poczta stanęła na wysokości zadania. Dwa dni później otrzymalibyśmy to zaświadczenie i było by nie w terminie.

Pierwsza impreza - Sylwester z Zwiedzakiem

• Poleć:
  • Poleć
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Gadu-Gadu Live
  • MySpace
  • Śledzik

Pierwszym wyjazdem jaki zorganizowaliśmy był wyjazd na narty do Świeradowa Zdrój na imprezę sylwestrową na stoku. W wyjeździe brało udział 43 uczestników.

Zobacz relację z wyjazdu